El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Velykų belaukiant

Laukdami šv. Velykų mokiniai dalyvavo kūrybinėse veiklose: puošė, karpė, klijavo, dekoravo, kūrė kompozicijas. Aktyviai dalyvavo Veprių bendruomenės iniciatyvoje įrengiant Velykų aikštę miestelio centre. Veprių ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja Snieguolė Čerbienė  bei mokytojo padėjėja Inga Kostikaitė sukūrė šventinę tvorą Velykų aikštėje.

Mokytojos su vaikais dekoravo velykinius margučius, kuriais papuošė ne tik sukurtą tvorą, bet ir velykinį medį. Jį puošė ir Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.

Dailės mokytoja Laimutė Žentelienė inicijavo ir kartu su mokytojomis, mokiniais sukūrė  šventinę vištos dekoraciją, velykinių margučių kompoziciją mokyklos kieme bei dalyvavo kuriant dekoracijas miestelyje.

Įdomiai papuoštos mokyklos, ikimokyklinių ugdymų skyrių vidaus ir lauko erdvės bei kartu su Veprių bendruomene sukurti darbai miestelio Velykų aikštėje sukuria puikią šventinę nuotaiką, suteikia daug gerų emocijų.

Laimutės Žentelienės ir Aldonos Medonienės nuotr.

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.