El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Nuo pavasario lygiadienio – iki Tarptautinės motinos Žemės dienos

Žemė – mūsų namai. Esame atsakingi už tai, kad galėtume džiaugtis žaliuojančiais savo namais.Tad kiekvieną dieną turime būti atidūs ir saugoti savo planetą. Mokiniai beveik visą mėnesį vykdė veiklas, skirtas Žemės dienai paminėti. Jas organizavo mokytojos Laimutė Musnickienė, Snieguolė Akunienė, Valerija Jurevičienė, Vida Ramanauskienė.

                 8 klasės mokiniai įdėmiai klausėsi paskaitos apie šiukšlių rūšiavimą, plastiko perdirbimą. Devintokai dalyvavo protmūšyje ,,Plastiko ir stiklo žala gamtai“, septintokai - viktorinoje ,,Kaip rūšiuoti?“, 4 klasės mokiniai vykdė akciją ,,Išgerk vandens.“ Penktokai surengė išvyką prie vandens telkinių, esančių Veprių miestelyje, tyrinėjo vandenį. Vykdėme akciją ,,Švari aplinka“. 6-7 klasių mokiniai atliko kūrybinę užduotį ,,Saugokime Žemę“.   Skatinkime harmoniją su gamta ir Žeme!

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.