El. paštas           Prisijungti

Mokslo ir žinių dienos šventė

Rugsėjis žengė naują žingsnį, dovanodamas džiuginančią ir prasmingą Mokslo ir žinių dienos šventę, į kurią susirinko didelis būrys mokinių, tėvelių, mokytojų, svečių. Šventės pradžioje buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas.

Susirikusius pasveikino mokyklos direktorė Ramutė Liubomirskienė, kuri palinkėjo visiems sėkmės naujais mokslo metais. Ji supažindino su naujais iššūkiais, pasidžiaugė gražiu būriu pirmokėlių. Su mokslo ir žinių diena susirinkusius sveikino Ukmergės r. savivaldybės, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ingrida Krikštaponienė. Ji padovanojo mokyklai vėliavą bei kartu su mokyklos direktore įteikė Ukmergės r. savivaldybės skirtas dovanėles pirmokams. Veprių seniūnė Dalė Radzevičienė prisiminė savo mokyklinius metus mūsų mokykloje, pasveikino susirinkusius su švente, pasidžiaugė gražiu bendradarbiavimu. Su švente pirmokus pasveikino aštuntokai ir dešimtokai. Muzikinį kūrinį atliko Emilija Kardauskaitė. Šventės pabaigoje vadovaujami šokio mokytojos Ramunės Radzevičienės mokiniai pašokoi nuotaikingą šokį.

Sutikome prasidedančius mokslo metus su džiaugsmu ir viltimi, kad visiems nepristigs atradimo, kūrybos džiaugsmo, kad tai bus naujų galimybių, nuoširdaus bendravimo metai.