El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Diena „Vitaminų šalyje“

Lapkričio 23 d. Veprių mokyklos–daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos,  kartu su sveikatos specialiste Vida Talutiene popietės „Vitaminų šalyje“ metu aptarė vitaminų naudą ir svarbą žmogui. Ruošdamiesi popietei vaikai domėjosi, rinko informaciją, pasidarė atributiką, atsinešė vaisių, uogų, daržovių, kruopų, pieno produktų, kuriuose yra vitaminų A, B, C. Pirmokai pristatė vitaminą A, antros klasės mokiniai – B, trečiokai ir ketvirtokai džiaugėsi vitamino C nauda. Visi noriai ragavo granato vaisių, krimto morkytes, avokadą, apelsiną, papriką ir net spanguoles.

Dailės ir technologijų pamokos metu antros klasės mokiniai iš atsineštų vaisių ir uogų ne tik pagamino desertą, bet ir mokėsi jį gražiai, skoningai pateikti, kultūringai valgyti.

Tokie renginiai ir netradicinės pamokos  skatina ne tik sveikai maitintis, taupyti maistą, dalintis, bet ir mandagiai elgtis prie stalo.  

                                                                                

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Zita Bausienė

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.