El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Patekome į konkurso „Tramtatulis 2023“ regioninį turą

Mokyklos mokiniai dalyvavo X vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų – Vidurio ir Rytų Aukštaitijos regioninio rato konkurse „Tramtatulis 2023“. Jis skirtas Lietuvos respublikos sostinės Vilniaus 700 metų, Ukmergės miesto 690 m. sukakčiai bei Aukštaitijos metams paminėti.  Konkurse dalyvavo liaudies kūrybos atlikėjai iš Ignalinos, Jonavos, Molėtų, Utenos, Širvintų, Švenčionių, Ukmergės, Zarasų rajonų, Visagino savivaldybės.

Mūsų mokyklos mokiniai Rūta Babikaitytė, Juta Jonelytė, Lukas Kovalčiukas, Gabrielė Kovalčiukaitė, Paulina Gineikaitė ir Ursula Judakova dalyvavo kaip Ukmergės kultūros centro Sližių  skyriaus dalyviai. Į regioninį turą, kuris vyks kovo 25 d. Molėtuose, pateko mūsų mokyklos mokinių duetas Gabrielė Kovalčiukaitė ir Lukas Kovalčiukas (vadovė Stasė Novikienė) bei pasakotoja Paulina Gineikaitė (vadovė Ingrida Graužinienė).

Sveikiname laimėtojus Gabrielę Kovalčiukaitę, Luką Kovalčiuką, Pauliną Gineikaitę ir jų vadoves Stasę Novikienę bei Ingridą Graužinienę ir linkime sėkmės regioniniame ture.

Ingridos Graužinienės nuotraukose: renginio akimirkos.

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.