El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Knygose slypi išminties lobynas

Lietuvių kalbos savaitės metu mokyklos muziejuje surengta senų knygų parodėlė „Knygose slypi išminties lobynas“. Joje yra eksponuojamos tarpukario Lietuvoje bei vėlesniu laikotarpiu išleistos knygos.  Parodėlė skirta Knygnešio dienai paminėti.

Muziejuje vyko netradicinės integruotos pamokos 1-8 kl. mokiniams. Jų metu mokiniai susipažino su senų knygų ekspozicija. Mokytoja Vida Ramanauskienė į parodėlę atsinešė net 1863 m. Tilžėje išleistą knygelę. Buvo aiškinamasi, kodėl išleista ne Lietuvoje, prisiminti knygnešiai. Pristatytas Ūkininko patarėjo kalendorius, išleistas 1929 m. Pradinių klasių mokiniams buvo įdomu apžiūrėti vadovėlius, išleistus prieš 80 metų, iš jų paskaityti, palyginti vadovėlių iliustracijas. 5-8 kl. mokiniai apžiūrėjo ir lygino tarpukario matematikos, lietuvių k. vadovėlius.

V. Ramanauskienės, Z. Bausienės, A. Medonienės nuotr.

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.