El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Lankėmės gyvūnų globos namuose ,,Klajūnas“

Dar žiemos pabaigoje antros klasės mokinės Godos Žentelytės iniciatyva surengėme paramos akciją beglobiams gyvūnams. Akcijos metu surinktus pinigus ir įvairius paklotus kovo 13 d. antrokai, lankydamiesi Ukmergės gyvūnų globos namuose ,,Klajūnas“, perdavė šių namų  įkūrėjai ir vadovei Ilmai Germanienei.  Prie šios iniciatyvos prisidėjo  keletas septintos klasės mokinių ir jų auklėtoja Laimutė Žentelienė bei pirmokų mokytoja Vida Ramanauskienė.

  Gyvūnų globos namų vadovė, sujaudinta vaikų gerumo, nuoširdžiai dėkojo ir pasakojo apie prieglaudoje gyvenančius  gyvūnus.  Ilma minėjo, kad čia nuolat gyvena nuo 50 iki 80 kačiukų ir šuniukų. Kiekvieną dieną jais visais būtina pasirūpinti: maitinti,  vedžioti, gydyti, tvarkyti, valyti voljerus... Kas turi savo augintinius, iš karto nesunkiai įvertino, kiek maždaug laiko tai gali užtrukti ir koks tai  sunkus darbas.

   Susitikimo metu mokiniai sužinojo gyvūnų vardus, jų charakterio savybes, o taip pat susipažino su bendravimo su gyvūnais, netekusiais šeimininkų, ypatumais.  

   Po susitikimo vaikai buvo pilni gerų emocijų ir pasiryžimo pasiimti beglobį kačiuką ar šuniuką.

   Tokios inciatyvos vaikus skatina rūpintis gyvūnais, moko atsakingumo ir tinkamo elgesio  su jais.

     

                                                                                                   Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Zita Bausienė

                                                                                                   Nuotraukos Laimutės Žentelienės

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.