El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Gamtamokslinio ugdymo savaitė

Kovo 20-27 dienomis Veprių mokykloje-daugiafukciniame centre vyko gamtamokslinio ugdymo savaitė.

                   Kovo 20 d.minėjome  pavasario lygiadienį-Pasaulinę Žemės dieną, kuri mus įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, mokykloje.  Šią dieną pradinių klasių mokiniai  kėlė  inkilus paukšteliams, sprendė pabėgimo kambario ,, Žemė serga‘‘ užduotis.7-10 klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie gamtos saugojimą nuo stiklo ir plastiko, 5-6 klasių mokiniai pagilino žinias apie atliekų rūšiavimą, 5-8 klasių mokiniai rašė, piešė linkėjimus Žemei.  Kiekvienas turėjome galimybę pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdienę veiklą nukreipti tų problemų sprendimo linkme. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų sutvarkymas, atliekų rūšiavimas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį.

                  Kovo 22 d.minėjome Vandens dieną, atkreipėme dėmesį į vandens vartojimo tendencijas, sąmoningą požiūrį į vandenį, jo svarbą. Mokiniai vaišinosi įvairių skonių vandeniu. 1-4 klasių mokiniai parengė piešinių apie vandenį parodėlę.

                  5,7 klasių mokiniams vyko integruotos dailės-technologijų pamokos netradicinėje erdvėje ,,Žemės menas“. 7-10 kl. mokiniai dalyvavo protmūšyje. Savo sukurtais darbais, piešiniais mokiniai papuošė mokyklos erdves. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.

                  Veiklas organizavo mokytojos Snieguolė Akunienė, Laimutė Musnickienė, Laimutė Žentelienė, Vida Ramanauskienė, Zita Bausienė, Danutė Jasaitienė, Valerija Jurevičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vida Talutienė.

V. Jurevičienės nuotr.

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.