El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Dalyvavome nacionaliniame dainų festivalyje „Dainos iš tremties“

Varėnos kultūros centre vyko nacionalinis dainų festivalis „Dainos iš tremties“, kurį organizavo Tarptautinė komisija nacių ir sovietinių okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti bei Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija. Jis buvo skirtas paminėti vieną iš tragiškiausių Lietuvos istorijos įvykių – masiniams Lietuvos gyventojų trėmimams.

Renginyje dalyvavo 24 mokyklų meniniai kolektyvai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mokiniai dainavo partizanų ir tremtinių dainuotas dainas, atliko menines kompozicijas. Festivalyje gražiai nuskambėjo ir mūsų mokyklos 7 kl. mokinių Gabrielės Kovalčiukaitės ir Luko Kovalčiuko dueto atliekama partizanų daina ,,Motinėla, auginai, mylėt kraštą mokinai‘‘. Už dalyvavimą renginyje mokyklai įteiktos atminimo dovanėlės, padėkos raštai.

M. Barkauskienės, A. Medonienės nuotr.

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.