El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Už prizinę vietą apie svajonių profesiją – smagi trečiokų išvyka

Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos inicijuotame kūrybiniame projekte „Mano svajonių profesija“, kuris vyko  spalio 23 d. – spalio 27 d. dalyvavo 80  pradinių klasių mokinių, iš jų, ir Veprių mokyklos - daugiafunkcio centro pradinukai. Projekto tikslas – meninės raiškos, kūrybinių gebėjimų, meilės ir pagarbos profesijai ugdymas, puoselėjimas. Mokinukai vizualizavo savo būsimą profesiją.  Labai džiaugiamės, kad pirmą vietą ir kvietimą  visai savo klasei į šventę „Helovynas Taujėnų dvare“ laimėjo mūsų mokyklos trečiokė Goda Žentelytė, pavaizdavusi ūkininko profesiją.

Visi klasės draugai, jų tėveliai ir mokytoja  džiaugėsi Godos laimėjimu ir  lapkričio 3 d. mokykliniu autobusiuku išvyko į Taujėnus.  Taujėnų dvaro parke vaikai  pirmiausiai  apžiūrėjo ten gyvenančius paukščius ir gyvūnus, suposi ant sūpynių,  o gerokai pritemus, ryžtingai keliavo ,,šiurpiais“ parko takeliais, moliūgų labirintais.  Tamsoje skambanti šiurpi muzika ir vis kelią pastojantys bauginantys persirengėliai tik trumpam  kėlė baimę, kuri virsdavo linksmu pasicypavimu. Įveikę šiuos išbandymus trečiokai sugūžėjo į apšviestą didžiulę palapinę, kur ne tik smagiai leido laiką ant batutų, bet ir važinėjosi apvaliomis mašinytėmis. Jau visai sutemus, važiuodami namo, dalijosi savo įspūdžiais ir patyrimais.

Dėkojame Godos mamai Sigitai už pagalbą ir smagiai kartu praleistą laiką.

                                                                                 

  Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Zita Bausienė

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.