El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Kalėdinė šventė mokykloje

Gruodžio 22 d. mokykloje vyko Kalėdinė šventė. Jau nuo pat ryto  po mokyklą šurmuliavo būriai nykštukų, kurie priminė, jog artėja ne tik atostogos, bet ir Kalėdos. Šventę pradėjo ir vedė 8 kl. mokinės Gabrielė Kovalčiukaitė ir Kornelija Dedelaitė. Skambėjo šventiniai posmai,  įdomios mintys apie Kalėdas, sveikinimai bei palinkėjimai. 1-8 kl. mokiniai, vadovaujami muzikos vyr. mokytojos Marijos Barkauskienės, parengė nuotaikingą šventinį koncertą, kurio klausėsi ne tik mokytojai, mokiniai, bet ir gausus būrys tėvelių, atvykusių į šventę. Pagaliau visi nusprendė, kad šventėje trūksta tik Kalėdų senelio...

Kalėdų senelis atvyko su dovanomis ir atnešė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Jis šoko, dainavo kartu su vaikais. Mokiniams buvo įteiktos padėkos už pasiektus laimėjimus olimpiadose bei konkursuose. O po to  Kalėdų senelis atrišo ir savo dovanų maišus, išdalijo dovanas linkėdamas visiems jaukių, linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų.

G. Makavičienės, V. Ramanauskienės nuotr.

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.