El. paštas           Prisijungti

Judumo savaitė

Judumo savaitė Veprių mokykloje-daugiafunkciame centre prasidėjo 5,6 klasių pėsčiųjų žygiu „Atrask Veprių krašto istorijas“. Jo metu mokiniai susipažino su Veprių Kalvarijų keliu, Veprių pavadinimo kilme, sportavo su treniruokliais, skaičiavo savo pulsą ramybės būsenoje ir po fizinio krūvio.

 

                 2 – 4 klasių mokiniai Judumo savaitės metu surengė žygį iki akmens su vaiko pėda.  Keliauti iki jo pėsčiomis teko beveik valandą! Ežero pakrantės vaizdai, miestelio pastatai, dvaro parkas – tai trumpos atokvėpio stotelės. Pasiekę kelionės tikslą atidžiai apžiūrėjome akmenį,  jame įspaustą „vaiko pėdutę“, draugiškai pasidalinome žygio užkandžiais. Visi mokiniai ištvermingai įveikė šį žygį.  Jo metu turėjome progą praktiškai pakartoti saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles.

Žygio metu nukeliavo beveik 9 km ir nužingsniavo apie 12000 žingsnių.

Rugsėjo 21 d. ilgųjų pertraukų metu  vyko mankšta šokių ritmu, kurią vedė 6 klasės mokinės  Akvilė Aukštakojytė, Dominyka Čižiūnaitė ir Skaistė  Smailytė. Judumo savaitę užbaigėme dviračių žygiu po Veprių seniūniją maršrutu: Veprių mokykla-Pauplių kaimas- Samantonių kaimas-Palaužė-Veprių mokykla. Jo metu mokiniai nuvažiavo apie 9 km., susipažino su Veprių krašto apylinkėmis, pasigėrėjo nuostabiu gamtovaizdžiu.

Kūno kultūros vyr. mokytoja Laimutė Musnickienė