El. paštas           Prisijungti

Pasiekimai

2019-2020 m. m.

Vardas, pavardė

Klasė

Konkursas

Užimta vieta

Mokytojas

Tarptautiniai konkursai

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(biologijos konkursas)

III laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(lietuvių kalbos konkursas)

III laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(anglų kalbos konkursas)

I laipsnio diplomas

Giedrė Makavičienė

Adas Aleksandravičius

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(lietuvių kalbos konkursas)

II laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Adas Aleksandravičius

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(matematikos konkursas)

III laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Adas Aleksandravičius

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(biologijos konkursas)

III laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Adas Aleksandravičius

3

Olympis 2019 – Rudens sesija

(anglų kalbos konkursas)

II laipsnio diplomas

Giedrė Makavičienė

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2020 – Pavasario sesija

(biologijos konkursas)

I laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2020 – Pavasario sesija

(lietuvių kalbos konkursas)

I laipsnio diplomas

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

3

Olympis 2020 – Pavasario sesija

(anglų kalbos konkursas)

I laipsnio diplomas

Giedrė Makavičienė

Kamilė Pauplytė

6

Olympis 2019- Rudens sesija

I laipsnio diplomas

Galina Razumienė

Abigailė Kulakauskaitė

6

Olympis 2020 – Pavasario sesija

I laipsnio diplomas

Galina Razumienė

Kamilė Pauplytė

6

Kengūra 2020

6 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Domantas Toleikis

8

Kengūra 2020

7 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Rėjus Ginatas

8

Kengūra 2020

1 vieta Ukmergės rajono savivaldybėje

Galina Razumienė

Rajoniniai konkursai

Abigailė Kulakauskaitė

5

Lietuvių kalbos raštingumo konkursas

III vieta

Aldona Medonienė

 

Respublikiniai konkursai

 
         

Karolina Blauzdytė

6

Fotografijų konkursas „Kuriu darną“

Laimėtoja

Vida Ramanauskienė

Kamilė Andriukaitytė

2

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

I vieta

Vida Ramanauskienė

Kajus Jakimavičius

2

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

II vieta

Vida Ramanauskienė

Gustas Auškalnis

2

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

III vieta

Vida Ramanauskienė

Gabrielius Jurkštus

2

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

III vieta

Vida Ramanauskienė

Luka Stulpinaitė

2

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

III vieta

Vida Ramanauskienė

Adas Aleksandravičius

3

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

I vieta

Zita Bausienė

Viltė Petrauskaitė

3

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

II vieta

Zita Bausienė

Skaistė Auškalnytė

3

Pasaulio pažinimo olimpiada 2020

III vieta

Zita Bausienė

Sportinai pasiekimai

 

         

Abigailė Kulakauskaitė

Dovilė Narbutavičiūtė

Akvilė Aukštakojytė

Dominyka Čižiūnaitė

Emilija Kardauskaitė

Skaistė Smailytė

6

6

5

5

5

5

Rajoninės kaimo pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos( mergaitės)

III vieta

Stanislovas Butkevičius

Laimutė Musnickienė