El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Birželio 8 d. 2 – 4 klasių mokiniai vyko į sostinę Vilnių. Aplankė Katedros aikštę,  Arkikatedrą. Apžiūrėjo   kunigaikščio Gedimino skulptūrą ir didingus Valdovų rūmus. Įkopė į pilies kalną,  apsilankė Gedimino pilies bokšte.  Iš ten grožėjosi atsivėrusia Vilniaus miesto panorama. Vėliau Bernardinų sode grožėjosi trykštančiu fontanu.  

banner

 

 

 

 

 

Veprių mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Mokykla dalyvavo Tarptautinės teisingumo komisijos pilietinėje iniciatyvoje „Gyvybės medis“, skirtoje Gedulo ir Vilties dienai paminėti. Jos metu vyko įvairių dalykų integruotos pamokos, kurių metu mokiniai  susipažino su

Ukmergės r. Veprių mokykloje-daugiafunkciame centre savo veiklą atnaujino lauko klasė. Tokios netradicinės klasės atsiradimą lėmė sudėtingos epidemiologinės padėties susidarymas Lietuvoje.

     Artėjant Velykoms visas pradinukų klases aplankė Veprių mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė Ramutė Liubomirskienė su Velykų bobutė.

Puslapis 1 iš 4

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.