El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Įgyvendinamas projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

banner

 

 

 

 

 

Veprių mokykla-daugiafunkcis centras dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą.

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

Projekto vykdytojas yra Švietimo aprūpinimo centras.

Projekto įgyvendinimo metu vykdomos veiklos apima gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių ir įrangos įsigijimą bei gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikų parengimą.

Daugiau informacijos galite rasti projekto svetainėje „Vedlys“ adresu: http://www.vedlys.smm.lt

Mokytis tapo įdomiau

Pradinių klasių mokiniai ir mokytojai ugdymo procese sėkmingai

naudojasi projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ medžiaga ir priemonėmis.
                  EKO laboratorijoje vyksta įvairūs tyrimai. Mokiniai praktiškai mokosi nustatyti indų talpą, atlikti medžiagų tirpumo tyrimus. Panaudodami matavimo indą su rankena, garinimo lėkšteles, vonelę, ledo kubelius, elektrinę viryklę ir karščiui atsparų indą, atliko „Vandens apytakos rato tyrimą“.  Naudodamiesi magnetų rinkiniu susipažino su magneto savybėmis. Žingsniamačiu išmatavo 1 km atstumą. Pradinių klasių mokytojos kartu su mokiniais  laboratorijoje veda matematikos, pasaulio pažinimo ir kitas, susijusias su gamtamokslinėmis žiniomis, pamokas - naudojasi  svarstyklėmis, ruletėmis, lūpomis, pipetėmis. Mokiniai itin mėgsta tyrinėti indų talpą.

5-8 kl. mokiniai atliko užduotis  ir eksperimentus naudodamiesi gautomis priemonėmis iš projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“. Gautos priemonės mokiniams suteikiama didžiules galimybes eksperimentuoti, patirti mokymosi džiaugsmą.

 

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.