El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Pažintinė išvyka į Ruklą

    Baigiantis mokslo metams Veprių pagrindinės mokyklos skautai bei 3 ir 4 klasių mokiniai lankėsi  Lietuvos kariuomenės mechanizuotos pėstininkų brigados ,,Geležinis vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto mokomojo pulko batalione Rukloje (Jonavos r.).

IMG 6491

Išvyka į Dubingius

Šilti pavasario bei mokslo metų pabaigos orai vilioja išeiti iš jau pabodusių klasių ir pasimėgauti  gamtos artumu. Tad vieną šiltą ir saulėtą gegužės dieną Veprių pagrindinės mokyklos 5 ir 6 klasių mokiniai su auklėtojomis B. Karietiene ir G. Razumiene išsiruošė į edukacinę – pažintinę  išvyką po Dubingių kraštą.

P1010150

Šeimos diena Veprių pagrindinėje mokykloje

       Tęsiant gražią mokyklos tradiciją gegužės 13 dieną Veprių pagrindinėje mokykloje paminėta Tarptautinė šeimos diena. Į netradicinio ugdymo užsiėmimus susirinko ne tik mokiniai, bet ir jų šeimų nariai. Atvykstančius pasitiko mokyklos skautės, kurios kiekvienam šventės dalyviui prisegė emblemą, įteikė tradicinį mokyklos laikraštį „Šaltinis“.

IMG 5913

Veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“

Kovo 14-18 dienomis veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2016“ renginiuose dalyvavo Ukmergės rajono Veprių pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai, mokytojai, Veprių ir Sližių ikimokyklinių ugdymo skyrių vaikai bei auklėtojos.

 

IMG 5104

Skaitė visa Veprių pagrindinė mokykla

  Balandžio 22 dieną Veprių pagrindinė mokykla dalyvavo akcijoje ,,Skaito visa mokykla“, skirtoje Bibliotekų metams paminėti. Akcijos metu mokytojai kalbėjo, kodėl reikia skaityti knygas, priminė, jog skaitymas lavina atmintį, kalbą, žodyną, vaizduotę, skatina smalsumą ir kūrybiškumą. Kuo daugiau vaikai skaito, tuo daugiau sužino. Todėl  skaityti knygas yra ne tik įdomu, bet ir naudinga.

IMG 20160422 085939

Augu skaitydamas

        Gausus būrys Veprių pagrindinės mokyklos 1 – 5 klasių mokinių dalyvavo popietėje „Augu skaitydamas“, kuri vyko  Veprių bibliotekoje. Į miestelio biblioteką skubėjome neatsitiktinai – šiemet jai sukanka 70 metų, o 2016 –ieji yra paskelbti  Bibliotekų metais .       

IMG 7127

Puslapis 1 iš 4

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.