El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Įspūdingas velykinis margutis papuošė Mažąją Lietuvos kultūros sostinę

Įspūdingas velykinis margutis papuošė Mažąją Lietuvos kultūros sostinę

 Artėjant Šv. Velykoms Vepriuose numargintas įspūdingo dydžio velykinis margutis. Originalus margutis buvo pagamintas Veprių pagrindinėje mokykloje panaudojant antrines žaliavas ir atvežtas į Veprių miestelio centrą.

 

IMG 7021

Bendro kūrybinio darbo procese dalyvavo žmonės iš įvairių seniūnijoje esančių institucijų: mokyklos, seniūnijos, bendruomenės. Kūrybiniam darbui vadovavo dailės vyr. mokytoja Laimutė Žentelienė. Darbų atsirado visiems. Reikėjo paruošti vietą, įtvirtinti margutį, sutvarkyti aplinką, aptarti, kaip jis bus marginamas, pasiruošti dažus. Marginti susirinko grupė vaikų bei suaugusiųjų.

Po kelių valandų bendro ir atsakingo darbo margutis suspindėjo įvairiaspalviais raštais. Jis simbolizuoja džiaugsmą, gamtos prisikėlimą, bendruomeniškumą, sukuria šventinę nuotaiką. Gražiai įkomponuotas miestelio centre įspūdingas velykinis margutis papuošė mažąją Lietuvos kultūros sostinę.

                                                             Aldona Medonienė

                                                                            Veprių pagrindinės mokyklos

 direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vidos Ramanauskienės nuotr.

 

IMG 6981

 

IMG 6993 1

 

IMG 6996

 

IMG 7014 1

 

SAM 0829

 

SAM 0834

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.