El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Augu skaitydamas

Augu skaitydamas

        Gausus būrys Veprių pagrindinės mokyklos 1 – 5 klasių mokinių dalyvavo popietėje „Augu skaitydamas“, kuri vyko  Veprių bibliotekoje. Į miestelio biblioteką skubėjome neatsitiktinai – šiemet jai sukanka 70 metų, o 2016 –ieji yra paskelbti  Bibliotekų metais .       

IMG 7127

       Mus pasitikusi vyr. bibliotekininkė Alma Aleknavičienė trumpai papasakojo istoriją, pasidžiaugė  skaitytojais, ypač mažaisiais. Išsiaiškinę, kiek bibliotekų veikia Veprių seniūnijos teritorijoje, ką galima jose rasti ir sužinoti, kiekvienos klasės mokiniai diskutuodami užrašė, ką jiems reiškia biblioteka. Jų mintys pradžiugino ne tik bibliotekininkę, bet ir  mokytojas Nijolę Buzienę, Zitą Bausienę, Reginą Kižlaitę, Laimutę Žentelienę.

      Atlikę dar keletą užduočių ir nusprendę, kad knyga tikrai yra svarbi kiekvienam žmogui, mokiniai buvo pakviesti į kiemelį. Laukė rimta užduotis – reikėjo sukurti reklamą bibliotekai. Ir grupelėmis, ir po vieną piešdami mokiniai kiemelį išmargino padėkomis, sveikinimais ir linkėjimais bibliotekai.

      Po kūrybinio darbo visi draugiškai vaišinomės bibliotekininkės A. Aleknavičienės keptu pyragu, saldumynais.

Pradinio ugdymo vyr. mokytoja Vida Ramanauskienė

IMG 7128

 

 

IMG 7151

 

IMG 7152

 

IMG 7160

 

IMG 20160412 123022

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.