El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Šeimos diena Veprių pagrindinėje mokykloje

Šeimos diena Veprių pagrindinėje mokykloje

       Tęsiant gražią mokyklos tradiciją gegužės 13 dieną Veprių pagrindinėje mokykloje paminėta Tarptautinė šeimos diena. Į netradicinio ugdymo užsiėmimus susirinko ne tik mokiniai, bet ir jų šeimų nariai. Atvykstančius pasitiko mokyklos skautės, kurios kiekvienam šventės dalyviui prisegė emblemą, įteikė tradicinį mokyklos laikraštį „Šaltinis“.

IMG 5913

    Būsimieji pirmokai ir jų tėveliai susitiko su mokytoja Nijole Buziene. Kiti tėvai dalyvavo „Tėvų mokyklėlės“ užsiėmime, kurio metu į klausimus atsakė mokyklos direktorė Rima Ramanauskienė, apie aktualias auklėjimo ir bendravimo su vaikais problemas diskutavo socialinė pedagogė Irmina Balsienė ir pradinio ugdymo vyr. mokytoja Vida Ramanauskienė.

     Kūno  kultūros ir pradinio ugdymo mokytojai  kvietė  mokinius varžytis linksmose estafetėse. Mokyklos fojė ir koridoriuose buvo surengtos keramikos ir dailės bei technologijų užsiėmimų metu sukurtų mokinių darbų parodėlės. Vidiniame kiemelyje šventės dalyviai vaišinosi įvairių žolelių arbata ir saldumynais, bendravo su mokytojais. Kiekvienas  savo kantrybę ir gebėjimus noriai demonstravo kūrybinėse dirbtuvėse „Laimės akmenėliai“, „Popierinės gėlės“, œ„Audžiu juostą Vepriams“.   Dėliodami  dėliones susirinkusieji atpažino įvairius mažosios kultūros sostinės - Veprių - pastatus, gamtos objektus. Šventės nuotaiką atspindėjo spalvingas visų dalyvių sukurtas paveikslas.

   Gausiausio būrio žiūrovų sulaukė koncertas, kurį kartu su mokiniais parengė muzikos mokytoja metodininkė Irmina Balsienė. Šventės metu mokyklos direktorė Rima Ramanauskienė įteikė padėkas ir diplomus mokiniams,  mokyklą garsinantiems mokslo,  meniniais ir sportiniais  pasiekimais.

   Šilti ir nuoširdūs tėvų ir mokinių atsiliepimai apie renginį, palinkėjimai, kuriuos išsakė ir užrašė stende, įkvepia mokyklos bendruomenę naujiems darbams.

Veprių pagrindinės mokyklos informacija

 

IMG 5649

 

IMG 5682

 

IMG 5690

 

IMG 5705

 

IMG 5721

 

IMG 5750

 

IMG 5763

 

IMG 5772

IMG 5781

 

IMG 5828

 

IMG 5843

 

IMG 5867

 

IMG 5870

 

IMG 5875

 

IMG 5878

 

IMG 5881

 

IMG 5885

 

IMG 5914

 

IMG 5939

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.