El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Vaikų šventė

Veprių pagrindinės mokyklos Sližių ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko graži šventė ,,Lik sveikas, darželi!“. Spalvingai papuoštas skyriaus kiemas ir grupė klegėjo nuo vaikučių juoko bei šurmulio.

20180531 155848

Pažintinė išvyka į Ukmergę

Veprių pagrindinės mokyklos 1 – 3 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis gegužės 24 d. vyko į pažintinę – edukacinę išvyką į Ukmergę.

IMG 20180524 091036 1

Maži darbai – dideliems pokyčiams

   Tai Nacionalinės „Žaliosios olimpiados“, kurią jau antrus metus organizavo VšĮ „Žaliasis taškas“ ir VšĮ „RV Agentūra“ ir kuria siekiama netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą – perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti įpročius, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui, šūkis. Olimpiados pirmame ture, kuris vyko balandžio mėnesį, varžėsi 252 mokyklos iš įvairių respublikos rajonų. Jame sėkmingai dalyvavo Veprių pagrindinė mokykla ir pateko į antrąjį turą - pusfinalį.

IMG 20180510 132656

NACIONALINIS MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMAS

(DIAGNOSTINIAI IR STANDARTIZUOTI TESTAI)

       NMPP paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus. Ši informacija reikalinga priimti sprendimus, kaip toliau galėtų būti tobulinamas mokymas ir mokymasis mokinio, mokytojo, klasės, mokyklos, savivaldybės ir nacionaliniu lygmenimis.

Savaitė „Be patyčių“

Kovo 19 – 25 dienomis mūsų mokykla, kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų, dalyvavo nacionalinėje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2018″, kurią organizavo emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“. Renginių metu buvo raginama visais įmanomais būdais atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus santykius.

IMG 0465

Lietuvos šimtmetis paminėtas ant Veprių piliakalnio

           Pilietine iniciatyva „Vėliavų juosta ant Veprių piliakalnio“ prasidėjo Veprių pagrindinės mokyklos ir Veprių bendruomenės renginys, skirtas Atkurtos Nepriklausomos Lietuvos 100-čiui paminėti. Vėliavų juosta nusidriekė nuo Veprių piliakalnio papėdės iki pat jo viršūnės. Po to ji apjuosė piliakalnio viršūnę bei Vyčio skulptūrą.

1

Paminėjome Atkurtos Lietuvos šimtmetį

Veprių pagrindinėje mokykloje vyko popietė, skirta Atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Renginio pradžioje nuskambėjo Lietuvos valstybės himnas. Mokyklos direktorė Rima Ramanauskienė pasveikino visus su Lietuvos 100-mečiu, linkėjo, kad Lietuva visada būtų laisva ir demokratiška valstybė. Ji palinkėjo visiems renginio dalyviams kurti savo gyvenimą Lietuvoje, mylėti tėvynę, didžiuotis Lietuva ir niekada nepamiršti, kad esame lietuviai. Kadangi mokykla dalyvauja LRT akcijoje „Keliu vėliavą“, mokyklos direktorė įteikė Lietuvos vėliavą 10 kl. mokiniams, kurie vėliava papuošė mokyklą.

IMG 0265

Puslapis 1 iš 3

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.