El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Patirtys ir įspūdžiai dieninėje stovykloje „Mokas“

            Birželio 10 – 14 dienomis Veprių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai stovyklavo. Dieninės stovyklos „Mokas“ veiklos buvo skirtos socialinio – emocinio intelekto ir pilietiškumo ugdymui, sveikos gyvensenos įgūdžių diegimui.

IMG 20190611 094110

Šeimos diena

Gegužės 15 d. mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.

Susirinkusius į šventę mokinius, jų tėvelius, senelius pasveikino mokyklos direktorė Rima Ramanauskienė. Muzikos mokytoja metodininkė Irmina Balsienė kartu su mokiniais paruošė muzikinę kompoziciją. Jos metu skambėjo posmai apie šeimą, mokinių atliekamos dainos.

IMG 2271

Mokykla - konkurso „Žemės ir žmogaus darna“ laureatė

Mokykla puoselėdama ekologines idėjas mokykloje, dalyvaudama Lietuvos EKO mokyklų tinklo veikloje dalyvavo nacionaliniame fotografijų konkurse „Žemės ir žmogaus darna“.

Gegužės 15 d. (trečiadienį)  11 val. Veprių pagrindinėje mokykloje vyks šventė „Draugystės šalyje“, skirta Tarptautinei šeimos dienai. Jos metu vyks koncertas, edukacinės dirbtuvėlės. Pasivaišinsime arbata, pabendrausime.

Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą[1] arba įsigyti verslo liudijimą[2].Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Kūrėme Velykinę kompoziciją

Veprių pagrindine mokykla kartu su Veprių kaimo bendruomene kūrė velykinius margučius. Juos įvairiais ornamentais margino mokiniai, vadovaujami technologijų mokytojos metodininkės Valerijos Jurevičienės, įvairiais piešiniais kiaušinius dekoravo ir bendruomenės moterys. Dailės vyr. mokytoja Laimutė Žentelienė su mokiniais numargino patį didžiausią margutį.

IMG 2202

INFORMACIJA APIE  2019 M. NACIONALINĮ MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMĄ MOKYKLOJE

NMPP paskirtis – suteikti švietimo dalyviams grįžtamojo ryšio informacijos apie mokinių mokymosi rezultatus. Ši informacija reikalinga priimti sprendimus, kaip toliau galėtų būti tobulinamas mokymas ir mokymasis mokinio, mokytojo, klasės, mokyklos, savivaldybės ir nacionaliniu lygmenimis.

Dalyvavome festivalyje “Dainos iš tremties”

Veprių pagrindinės mokyklos mokinių ansamblis antrą kartą dalyvavo nacionaliniame moksleivių dainų festivalyje „Dainos iš tremties“, kuris skirtas prisiminti nukentėjusius Lietuvos gyventojus pirmosios ir antrosios sovietų okupacijų metais. Renginyje dalyvavo keturiolika 5-8 kl. mokinių.

20190328 124106

 Nacionalinis Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Dalyvavome nacionaliniame Lietuvos istorijos žinovo konkurse. Juo siekiama stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija, stiprinti tapatumo, pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Konkurso metu mokiniai atliko įvairias užduotis. Geriausia   Lietuvos istorijos žinove pripažinta 8 kl. mokinė Saulė Vitkauskaitė.

Gyvasis tautos žiedas

Mokykla dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“ ir tai paminėjome kovo -11 ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

IMG 2088

Puslapis 1 iš 3

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.