El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Savaitė stovykloje „Mokas“

   Birželio 8-12 dienomis Veprių pagrindinėje mokykloje vyko dieninė vaikų stovykla „Mokas“. Po ilgų karantino savaičių mokiniai džiaugėsi galėdami susitikti ir bendrauti gyvai.

IMG 20200609 093255

KEIČIAMAS VEPRIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS PAVADINIMAS

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2020-04-30 Nr. 7-104 sprendimu nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Ukmergės r. Veprių  pagrindinės mokyklos (kodas 190343448)  pavadinimas keičiamas į naują pavadinimą – Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras (kodas 190343448).

GERBIAMI  MOKINIAI, TĖVELIAI, GLOBĖJAI,

Įprastas ugdymo(si) procesas keliamas į virtualią erdvę. Tai iššūkis mokytojams, mokiniams, tėvams, visai švietimo sistemai. Dirbti virtualioje erdvėje mokysimės visi. Todėl labai svarbu  būti supratingiems, kantriems, geranoriškiems. Turime padėti vieni kitiems.

Nuo kovo 30 d. Veprių pagrindinėje mokykloje ugdymo procesas bus vykdomas nuotoliniu būdu pagal įprastą 2019-2020 m. m. II pusmečio pamokų tvarkaraštį. Jūsų pageidavimu, vėliname pamokų pradžios laiką. Pamokų ir pertraukų laikas:

 INFORMACIJA

Karantino metu nuo kovo 16 d. iki balandžio 13 d. į mokyklos patalpas ne mokyklos darbuotojams įeiti draudžiama.

Bendraujama ir informacija teikiama:

 

DĖMESIO !

Švietimo ir mokslo ministro įsakymu 2020 m. kovo 16 d. – kovo 27 d. skelbiamos Pavasario atostogos. 

 Dėl koronaviruso(covid-19) plitimo grėsmės nuo 2020 m. kovo 16 d. karantino metu Veprių pagrindinė mokykla dirba nuotoliniu būdu – telefonu arba internetu.

Pašaliniai asmenys į mokyklą neįleidžiami.

Dokumentus (susiderinus telefonu) galima palikti prie pastato pritvirtintoje pašto dėžutėje.

 

Koronavirusas jau nebėra kažkur toli. Ką gyventojai turi žinoti

Ukmergės rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir NVSC rekomendacijas, prašo gyventojų, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Tuo laikotarpiu darbdavių, kurių įmonėse dirba ar siekia įsidarbinti žmonės, neseniai lankęsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje, prašoma suteikti galimybes jiems dirbti namuose nuotoliniu būdu. Jei to nepavyksta padaryti, tuomet asmenys gali kreiptis į NVSC, kuris organizuos nedarbingumo išdavimą.

Laisvės 30-mečiui - pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“

Minėdami Laisvės 30-metį Veprių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Tarptautinės istorinio teisingumo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. Jie pasiėmė sukurtus pagrindinius šventės simbolius - vėjo malūnėlius ir žygiavo prie Veprių piliakalnio. Piliakalnio papėdėje sustojo vienas šalia kito į simbolinį žiedą, iškėlę rankas mojavo vėjo malūnėliais.

IMG 3882

Integruota pilietiškumo pamoka „Mano žemė – Lietuva“

Mokykloje vyko integruota 1-8 kl.  pilietiškumo pamoka, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečiui. Renginio pradžioje mokiniai ir mokytojai sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Lietuvių k. vyr. mokytoja, vykdanti direktoriaus pareigas, Aldona Medonienė pasveikino šventės proga, palinkėjo visiems prasmingų darbų kuriant ir stiprinant valstybę, garsinant gimtąjį kraštą. Kadangi mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitė, skirta Laisvės 30-mečiui, tidėl šventės metu buvo įteikti diplomai raštingumo, dailaus rašto konkursų laimėtojams, įteiktos dovanėlės žaidimo „Protų mūšis“ dalyviams.

IMG 3799

Pasitikdami 30-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines

        Pasitikdami 30-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines Veprių pagrindinės mokyklos 5-8 klasių mokiniai kartu su dailės ir technologijų mokytojomis Birute Karietiene, Laimute Ženteliene ir Valerija Jurevičiene apsilankė Veprių krašto muziejuje. Muziejininkė Eglė Žentelienė vedė edukacinius užsiėmimus „Tik laisvi užaugsim dideli“. Mokiniai žiūrėjo filmus apie svarbiausius Lietuvos istorijos momentus, apie Veprių praeitį. Daug kas pirmą kartą pamatė buvusį Veprių vandens malūną,  kitus jau primirštus miestelyje buvusius objektus. Po filmų peržiūros muziejaus erdvėse buvo organizuotas edukacinis žaidimas. Mokiniai ieškojo paslėptų klausimų apie Lietuvos ir Veprių istoriją, atsakinėdami į juos sužinojo ir  naujų netikėtų faktų apie savo kraštą, pavyzdžiui, kad Veprių apylinkėse yra 5 piliakalniai.

IMG 20200305 111612

Puslapis 1 iš 3

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.