El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

1985 esfzlogoLiepos 8-14 d. Šventosios vingių pašonėje dūko, žaidė ir smalsavo Ukmergės r. Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro Veprių stovyklos stovyklautojai. Stovykloje susiformavo keturios neįveikiamos komandos: „Čeburekai“, „Superkomanda“, „Šauliai“, „Spalvotas kosmosas“, patyrę įvairiausių nuotykių.

Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro organizuota mokinių vasaros užimtumo dieninė stovykla „Mokas“ subūrė 1 – 4 klasių mokinius. Užsiėmimų metu stovyklautojai susitiko su meno terapijos specialiste Lina Peniak, kartu piešė, sodino savo svajonę, gaminosi vaško žvakes. Keturias dienas veiklos prasidėdavo meditacijos užsiėmimais, kuriuos vedė mokytoja Ingrida.

Birželio 14-ąją vyko pilietiškumo pamoka bei pilietinė iniciatyva „Vilties žiedas“.  Kadangi lijo lietus, renginys po šv. Mišių buvo organizuojamas Veprių parapijos bažnyčioje. Jame dalyvavo ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir Veprių kultūros centro, Veprių bendruomenės žmonės.

ČEMPIONŲ VASAROS STOVYKLA VĖL SUGRIŽTA!!! Dar patrauklesnė, dar su didesne patirtimi ir naujovėmis ‼️

Jau nuo liepos 11 dienos kiekvienas stovyklos dalyvis/ė turės nerealią galimybę ne tik treniruotis su vienu geriausių Lietuvos vaikų ir jaunimo treneriu Edvinu Justa, bet ir visos stovyklos metu žaisti, mokytis ir bendrauti su LKL NEVĖŽIS komandos žaidėju Danielium Lavrinovičiumi!

Gegužės 5 - оji visame pasaulyje minima kaip švarių rankų diena.  Kasdienis rankų plovimas yra labai įprastas dalykas, tačiau dauguma  deja ne visada tai daro tinkamai. Visuomenės sveikatos specialistė Vida Talutienė antros klasės mokiniams sakė, kad kiekvienam pravartu būtų prisiminti teisingą rankų plovimo techniką, nes elementarios higienos nesilaikymas gali sukelti rimtus susirgimus.

Šeima ir mokykla – didelė ir darni šeima. Todėl netradicinėje Veprių stovyklos aplinkoje buvo surengta tradicinė Šeimos šventė. Visus atvykusius sutiko devintokai ir įteikė šventei sukurtus medalius. Renginio pradžioje dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Ramutė Liubomirskienė, kuri pasidžiaugė mokyklos ir šeimos ryšiais, pasiekimais, padėkojo tėvams už aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime, aktyviausiems tėveliams įteikė padėkas. Su švente pasveikino ir Veprių seniūnė Dalė Radzevičienė. Mokytoja Vida Ramanauskienė įteikė po lankstinuką apie mokyklą būsimiems pirmokams.

Balandžio 15 d. Veprių miestelyje vyko kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono ginkluotės paroda. Į renginį atvykę mokiniai pirmiausiai stebėjo karių rikiuotę. Po to apžiūrėjo ginkluotės parodą.

Puslapis 1 iš 7

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.