El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Minėdami Gedulo ir Vilties dieną mokykloje suorganizavome istorijos ir pilietiškumo pamoką apie tremtį, kurios metu buvo prisimintas istorinis tremties laikotarpis. Mokiniai su istorijos mokytoju žiūrėjo ir aptarė dokumentinius filmus. Dailės bei technologijų pamokų metu pasigamino baltus vilties paukščius.

Tradicinė Šeimos šventė Veprių mokykloje-daugiafunkciame centre šiemet sutapo su Tarptautine vaikų gynimo diena. Į šventę susirinko gausus būrys mokinių, jų tėvelių, senelių, globėjų, mokytojų, svečių iš seniūnijos Veprių ir Sližių bendruomenių. Buvo net Amsis su policijos pareigūnais. Šventiškai papuoštoje stovyklos teritorijoje vyko koncertas.

Vasara prasidėjo smagia popiete “Saugi vasara”, kurią suorganizavo Veprių kaimo bendruomenė dalyvaudama konkurse “Eismo saugumas bendruomenėse”. Popietėje dalyvavo Ukmergės policijos bendruomenės pareigūnai Daiva Novikienė, Marijus Milius su jaunaisiais policijos rėmėjais. Kartu su pareigūnais į šventę atvyko ir bičiulis Amsis, kuris suteikė daug džiaugsmo tiek mokiniams, tiek jų tėveliams, šeimos nariams, atvykusiems į šventę.

Gegužės 11 d. pas antrokus lankėsi sveikatos priežiūros specialistė Vida Talutienė. Ji mokiniams ne tik papasakojo apie dantukų priežiūrą, bet pademonstravo, kaip taisyklingai reikia juos valyti, priminė, kodėl dantukus svarbu valyti ne tik ryte, bet ir vakare. Vaikai žiūrėjo filmuką, klausėsi linksmos dainelės, dainavo patys, šoko ratelius.

Puslapis 1 iš 7

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.