El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Kovo 29 d. į susitikimą su mokyklos mokiniais atvyko rašytoja, grafikė Kotryna Zylė. Viešnia pasidžiaugė mokinių piešiniais, kuriuose jie bandė perteikti skaitytų autorės knygų personažus. Kotryna Zylė domisi mitologija ir senąsias lietuviškas mitines būtybes  apgyvendina mūsų dienoms  labiau įprastose vietose – ant daugiaaukščių namų stogų, viryklės orkaitėje ar troleibuse, skalbykloje. Rašytoja papasakojo ir apie tai, kaip gimsta knygų iliustracijos.

Pasitikdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Veprių mokyklos -daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai išsirengė į žygį nuo mokyklos iki piliakalnio. Žygiui ruošėmės iš anksto – pasigaminome ar kitaip įsigijome įvairios lietuviškos atributikos.

Kovo 4 d.  Veprių mokyklos – daugiafunkcis centras skendo Kaziuko mugės  šurmulyje. Pradinių klasių mokinukai  dainelės ,,Gurgu gurgu – į Kaziuko turgų!“ žodžiais kvietė  visus į  mugę. Prekeiviai ragino įsigyti įvairiausių rankų darbo dirbinių, saldumynų, kuriems pagaminti pradinukai ir jų tėveliai nepagailėjo nei laiko, nei išmonės.

Mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės renginiai 5-8 kl. mokiniams. Buvo organizuoti raštingiausio mokinio, dailaus rašto konkursai. Dailiausio rašto konkurso nugalėtojai: Aivaras Budnikas, 5 kl., Luka Stulpinaitė, 6 kl., Skaistė Auškalnytė ir Adas Aleksandravičius, 7 kl., Uršulė Judakova, Elija Kulakauskaitė, Dovydas Daugėla, 8 kl. Raštingiausio konkurso laimėtojai: Kamilė Andriukaitytė, 6 kl., Skaistė Auškalnytė, 7 kl., Uršulė Judakova, 8 kl.

Puslapis 1 iš 3

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.