El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Pažintinė išvyka į Vilnių

Prieš žiemos atostogas trečios klasės mokiniai vyko į Vilnių. Lankėsi Pinigų muziejuje ir dalyvavo edukacijoje ,,Žygis į asmeninių finansų stovyklą“. Mokiniams žaismingai ir linksmai buvo pasakojama, kas yra pinigai, iš kur jie atsirado ir kokie pinigai buvo senovėje. Trečiokai ne tik klausėsi įdomių istorijų apie pinigus, bet ir patys dalyvavo procese, galėjo nusikalti savo pinigėlį, pasisverti ir sužinoti, kiek jie būtų verti, jei būtų pagaminti iš tikro aukso. Mokiniai apžiūrėjo visą muziejaus ekspoziciją, išbandė interaktyviąsias muziejaus pramogas, dar ir suvenyrų gavo.

 Po to visi skubėjo į Katedros aikštę, kur gėrėjosi miesto egle, jos menine kompozicija, rado ir kiekvienas pastovėjo ant plytelės ,,Stebuklas“.

 Puikiai nusiteikę  užsuko į  Arkikatedrą. Visus apgaubė tyla ir ramybė. Vaikus nustebino ne tik Katedros dydis, bet ir paveikslų, skulptūrų, koplytėlių gausa. Kiekvienas panoro paaukoti pinigėlį ir uždegti  žvakelę. \

 Ši išvyka suteikė ne tik gerų emocijų ir įspūdžių, bet ir galimybių daugiau sužinoti, pažinti, patirti.

                                                                                                                       Mokytoja Zita Bausienė

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.