El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Susitikimas su rašytoja Kotryna Zyle

Kovo 29 d. į susitikimą su mokyklos mokiniais atvyko rašytoja, grafikė Kotryna Zylė. Viešnia pasidžiaugė mokinių piešiniais, kuriuose jie bandė perteikti skaitytų autorės knygų personažus. Kotryna Zylė domisi mitologija ir senąsias lietuviškas mitines būtybes  apgyvendina mūsų dienoms  labiau įprastose vietose – ant daugiaaukščių namų stogų, viryklės orkaitėje ar troleibuse, skalbykloje. Rašytoja papasakojo ir apie tai, kaip gimsta knygų iliustracijos.

       Nuoširdus ir šiltas bendravimas mokiniams paliko didelį įspūdį. Daugelis įsigijo ir autorės knygų su autografais. O mokyklos bibliotekininkė Laimutė Žentelienė artėjančios tarptautinės vaikų knygos dienos proga pasidžiaugė daugiausiai skaitančiais mokiniais ir juos apdovanojo.

 

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.