El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Veprių stovykla - patyrimų ir kūrybos erdvė

Ukmergės r. Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro stovykla yra atvira bendradarbiavimui – čia jūs galite rengti savo mokymus, seminarus, kūrybines dirbtuves ir kitus renginius, asmenines šventes. Galite atvažiuoti dirbti ar ilsėtis, su grupe ar vienas. Mes organizuojame vaikų poilsio stovyklas, tad visad ieškome savanorių, kūrybingų ar energingų žmonių, norinčių prisijungti prie mūsų veiklos geromis emocijomis ir darbais. Bendraukime, kurkime naujoves, palaikykime vieni kitus!

Veprių stovykla įsikūrusi unikalioje vietovėje – Veprių miestelis, įsikūręs ant meteorito kraterio, didžiuojasi nepaprasto grožio kraštovaizdžiu, jame gausu kultūrinių ir gamtinių lankytinų objektų. Dėl įrengto kalvarijų kelio, Vepriai yra svarbi vietovė piligrimystei.

Ergonomiškai įkurtos darbo, poilsio, kūrybinės erdvės. Nuošali, atpalaiduojanti vieta konferencijoms, seminarams, mokymams, asmeninėms šventėms. Veprių stovykla tobulai pritaikyta seminarams, stovykloms, kūrybinėms dirbtuvėms. Pagrindiniame pastate yra 2 salės mokymams, paskaitoms (viena talpinanti iki 70, kita – iki 40 žmonių), valgyklos salė, talpinanti iki 150 žmonių, vienas 2 vietų miegamasis, inventorius laisvalaikiui: biliardo stalas, stalo futbolas, stalo ir kortų žaidimai. Miegamajame pastate yra 23 miegamieji (2-4 vietų), talpinantys iki 67 asmenų.

Teritorijoje daug vietos palapinėms, įrengta lauko prausykla. Stovyklą supantis pušynas suteikia darnos, ramybės pojūtį. Laisvalaikį galima praleisti krepšinio aikštelėje, išsinuomavus dviratį ar ėjimo lazdas keliauti Veprių sveikatingumo taku, maudytis Veprių ežere ar Šventosios upėje – viskas čia pat. Puiki geografinė padėtis ideali patyriminių žygių, miško maudynių, komandos formavimo mokymų organizavimui. Stovyklos infrastruktūra pritaikyta judėjimo negalią turinčių žmonių poreikiams.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Stovyklavietės ir patalpų nuoma programinėms stovykloms 
  • Stovyklavietės ir patalpų nuoma sportiniams, kultūriniams, meniniams     renginiams, plenerams, simpoziumams, kūrybinėms dirbtuvėms 
  • Stovyklavietės ir patalpų nuoma mokymams, seminarams, konferencijoms 
  • Sporto ir laisvalaikio užimtumo inventoriaus nuoma (įgarsinimo aparatūra, dviračiai, slidžių komplektai, šiaurietiško ėjimo lazdos) 
  • Vaikų vasaros poilsio organizavimas
  • Neformalus ugdymas, edukacija popamokiniu, mokinių atostogų metu, savaitgaliais 
  • Maitinimo paslauga (teirautis iš anksto)

Kontaktai:

Projektų koordinatorė Erika Buikauskienė, tel. +370 678 84429

El. p.: koordinatorius@vepriumdc.lt

Veprių mokykla-daugiafunkcis centras, tel. +370 340 41290

 

Stovyklos paslaugų užsakymai:

Tel. +370 678 84429 darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val.

El. p.: stovyklos.vepriuose@gmail.com

 

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.