El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Sližių ikimokyklinio ugdymo skyrius

Mišrioje grupėje ,,Bitutės“  kiekviena savaitės diena pradedama nauja tema, kuri nagrinėjama pasitelkiant visus pojūčius. Tokia veikla padeda geriau suvokti ir pajausti  temų esmę, pasinerti į ieškojimus ir atradimus. Vaikai skatinami elgtis atsakingai, pagarbiai, žaisti kartu, padėti vieni kitiems, būti mandagūs ir pasirengę bendradarbiauti.

Ugdomoji vaikų veikla vykdoma ne tik darželio aplinkoje, bet ir organizuojamos pažintinės išvykos, rytmečiai,  pramogos, vakaronės su tėvais, rengiamos vaikų ir tėvų, mokytojų kūrybinių darbelių parodos. 

Vaikai daug laiko praleidžia lauke. Medžių apsuptyje erdviame skyriaus kieme jie žaidžia, bėgioja, tyrinėja, džiaugiasi įrengtais ,,Sveikų pėdučių“ bei balansavimo takeliais, prižiūri savo daržiuką.  Jame ne tik sėja, sodina įvairius prieskoninius augalus, daržoves, uogas, bet jas ir laisto, ravi, retina, skina... O koks skanumėlis būna jas ragauti!

 Buvimas gryname ore, nuolatinis fizinis aktyvumas ir prisilietimas prie gamtos vaikus ne tik ramina, bet ir leidžia augti sveikesniems ir stipresniems.

bee

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.