El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Veprių ikimokyklinio ugdymo skyrius

Veprių ikimokyklinio ugdymo skyrius įsikūręs Veprių bendruomenės patalpose. Skyriuje veikia dvi grupės: ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo grupės. Įstaigą lanko 2-6 metų vaikai iš Veprių miestelio ir aplinkinių kaimų. Iš tolimesnių gyvenviečių vaikai pavežami mokykliniu autobusiuku. Ikimokyklinio ugdymo skyriuje dirba keturios pedagogės. Įstaigos pedagogės dalyvauja respublikiniuose, rajoniniuose renginiuose, kuriuose kelia savo kvalifikaciją. Ypatingas dėmesys skiriamas vaiko adaptacijai. Šiuo laiku tėvai kviečiami pabūti su vaiku grupėje kelias dienas, pabendrauti su pedagoge, susipažinti su vaikus supančia aplinka. Ikimokyklinio skyriaus bendruomenė glaudžiai bendradarbiauja su  miestelio biblioteka, Veprių kaimo bendruomene, Veprių kultūros centru, lankosi ir dalyvauja  bendruomenės renginiuose. Per pasaulio pažinimą, ekologinį ugdymą, meną, krikščioniškas tiesas ir etnokultūros tradicijas, mažajam žmogui bandome atverti pažinimo langą į didįjį dvasinį džiaugsmą.

Ugdomoji vaikų veikla vykdoma ne tik darželio aplinkoje, bet ir organizuojamos pažintinės išvykos, rytmečiai,  pramogos, šventės su tėvais, rengiamos vaikų  kūrybinių darbelių parodos. 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.