El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

1,2% parama

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą, kurią skyrėte.

Gerbiamieji Tėveliai, darbuotojai ir visi, kurie norite paremti Veprių MDC, prašome skirti 1,2 proc. paramą

1,2 procentai nuo Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) – tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš Jūsų papildomų išlaidų! Tiesa, tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

Prašymas pateikiamas iki einamųjų metų gegužės 1 d. užpildant formą FR0512 versija 04.

 • Paprasčiausias būdas – užpildyti FR0512 versija 04 formą internetu. Reikia savo internetinės bankininkystės pagalba prisijunti prie Valstybinės mokesčių inspekcijos EDS (Elektroninio deklaravimo sistemos) ir užpildyti FR0512_4 formą.
 • Kaip tai padaryti:
 • →atsidarykite savo sąskaitų aptarnavimo lauką ir Menu ieškokite: e-paslaugos (dažniausiai būna po nuoroda "Kitos paslaugos ir nustatymai")
  → VMI e. paslaugos (atsidarę būtinai paspauskite Sutinku) → EDS
  → kairėje pusėje ieškokite "Preliminarios deklaracijos"->Pildyti formą ->Prašymas skirti paramą → jums pateiks formą FR0512 v.4
  → pildymui rinkitės gaublio ženkliuką (t. y. pildyti formą tiesiogiai portale).
 • Nuo 2022 m. bus priimami tik e. būdu pateikti prašymai, o popieriuje užpildyti prašymai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami. 

Mūsų rekvizitai:

 • Ukmergės r. Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas

190343448

Paramos gavėjo pavadinimas

Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras

Adresas

Šventosios 11, Vepriai, 20036, Ukmergės r.

Banko pavadinimas

AB Swedbank,  banko kodas 47300

Atsiskaitomoji sąskaita

LT 077300010077137628

Patikiname, kad šios lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai, ir tikimės Jūsų supratimo, kad pajamų mokesčio dalies parama, kurią Jūs galite skirti ugdymo įstaigai, yra labai svarbus indėlis turtinant mokyklos-daugiafunkcio centro materialinę bazę, gerinant ugdymo proceso kokybę, modernizuojant mokymosi aplinką, skirtą mokinių ugdymui.

Ačiū už paramą!

Administracija

https://deklaravimas.vmi.lt/Main.aspx?v=FFB4825DF85B

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.