El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Kovo 11-oji - Lietuvos Neprikausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinio minėjimo pradžioje buvo iškilmingai sugiedotas Lietuvos valstybės himnas. Susirinkusius į šventę mokinius, mokytojus, tėvelius pasveikino bei mintimis apie laisvę dalijosi mokyklos direktorė Ramutė Liubomirskienė. Ji įteikė padėkas mokiniams, dalyvavusiems konkurse “Olympis”.

Šventės vedančiosios Rugilė Bimbaitė ir Dominyka Čižiūnaitė gražiausius žodžius skyrė Lietuvai, Laisvei, o šokėjai ir dainininkai dovanojo gražią šokių ir dainų pynę. Koncerto metu skambėjo mokinių atliekamos dainos. Rankose jie laikė Lietuvos ir Ukrainos vėliavėles. Visus džiugino besisukančios tautiniais drabužiais pasipuošusios šokėjų poros. Šventinio renginio dalyviai patyrė daug puikių emocijų.

V. Ramanauskienės, A. Medonienės nuotraukose – renginio akimirkos.

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.