El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Rugsėjo 1-osios šventė mokykloje

Iškilminga Rugsėjo 1-osios šventė Veprių mokykloje-daugiafunkciame centre prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Tradiciškai į šventę aštuntokai atvedė pirmokus.

 Naują mokslo metų knygą atvertė mokyklos direktorė Ramutė Liubomirskienė, palinkėdama sėkmingų naujų mokslo metų, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo. Su švente visus pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narė Indrė Kižienė įteikdama dovaną mokyklai. Veprių seniūnė Dalė Radzevičienė įteikdama gėlių puokštę prisiminė, kad prieš 50 metų buvo pirmokė, atvėrusi pirmą kartą šios mokyklos duris. Pirmokus pasveikino ir aštuntokai. Pirmos klasės mokytoja Dainora Morkūnienė įteikė mokiniams skrydžio bilietus, o vaikai pasakė savo vardus ir prisistatė, kad jie tikrai jau yra pirmokai. Mokyklos šokėjai, vadovaujami šokio mokytojos Ramunės Radzevičienės sušoko šokį „Dinamitas“. Po šventės vyko netradicinės pamokos - susitikimai su klasių vadovais.

Giedrės Makavičienės nuotr. šventės akimirkos

 

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.