El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Šventėme Užgavėnes

Mokiniai, Veprių ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai su mokytojais, pasipuošę pasigamintomis kaukėmis rinkosi švęsti Užgavėnių, „išvyti žiemos iš kiemo“ ant  Veprių piliakalnio. Čia visų laukė papuošta Morė, muzikantai, bendruomenės persirengėliai.

 Nuotaikingoje šventėje Ukmergės KC Veprių filialo renginių organizatorė Rasa Šimonienė organizavo ratelius, žaidimus, Kanapinio ir Lašinininio dvikovą, šventėje grojo Edvardas Ratautas. Ukmergės meno mokyklos Veprių ankstyvojo meninio ugdymo grupės mokiniai, vadovaujami mokytojo Česlovo Lukiansko, į šventę atsinešė užsiėmimų metu sukurtus  žirgelius, su kuriais vaikai rungtyniavo „šuoliuodami“ aplink Morę, vydami žiemą.

O kokios Užgavėnės be blynų?! Veprių bendruomenės moterys šventei iškepė daug blynų. Visi renginio dalyviai galėjo jų prisivalgyti iki soties, pabendrauti ir pasilinksminti. Šventės metu buvo sudeginta Morė, o su ja ir susikaupęs blogis. Visi grįžo iš renginio geros nuotaikos tikėdami, kad pavyko „žiemą išvyti iš kiemo“ ir kad greitai ateis pavasaris.

A. Medonienės, Z. Bausienės nuotr.

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.