El. paštas          info@vepriumdc.lt +370 340 41290 Šventosios g. 18, LT-20283 Vepriai, Ukmergės r.

Žygis Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Pasitikdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Veprių mokyklos -daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai išsirengė į žygį nuo mokyklos iki piliakalnio. Žygiui ruošėmės iš anksto – pasigaminome ar kitaip įsigijome įvairios lietuviškos atributikos.

Linksmai žygiuodami pasiekėme piliakalnį. Ant piliakalnio sugiedojome himną, aštuntokai paskaitė eilių apie Lietuvą, šokome ratelius ir dainavome, atsakinėjome į klausimus apie Lietuvą, Ukmergę ir Veprius. Istorijos faktus visiems priminė muziejininkas ir skulptorius Viktoras Žentelis. Iš atsineštų vėliavos spalvų „širdelių“ sukūrėme instaliaciją. Žygį pabaigėme bendromis vaišėmis ant piliakalnio. Mums palankus buvo puikus saulėtas oras, o ypač pradžiugino rasta pirmoji žibutė.

Nuotraukose – renginio akimirkos.

Mes naudojame slapukus
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“.